Produkty do gabinetów kosmtycznych

Hurtownia Kosmetyczna Corio z Poznania działa na rynku od wielu lat, wobec czego posiada wszechstronna wiedzę na temat popularnych produktów wykorzystywanych w gabinetach w Polsce i w Europie. Zdobyte informacje jest w stanie przekazać klientom, którzy zastanawiają się nad kupieniem artykułów spełniających ich potrzeby. Jej pracownicy wskażą jaka henna pudrowa spisze się najlepiej, które lampy LED do paznokci cieszą się największą wydajnością, a także pomogą w znalezieniu mebli do salonu, czyli foteli, łózek, taboretów czy szafek.

Henna pudrowa - Produkty

Coraz częściej w kabinetach kosmetycznych stosowana jest trwała i bezpieczna dla skóry henna pudrowa. Produkty te utrzymują się przez długi czas, dzięki czemu klientki chętnie decydują się na zabieg z ich wykorzystaniem. Niezwykle istotne jest to, aby jego wykonaniem zajęła się doświadczona specjalistka, ponieważ z wprawą nałoży ona preparat na skórę, podkreślając kształt brwi. Do niej również należeć będzie dobranie odpowiedniego odcienia henny pudrowej czy połączenie kilku produktów w celu stworzenia koloru najlepiej pasującego do urody klientki.

Firmowe dane "Hurtownia Kosmetyczna Corio":

Bosa 15 | 60-125 Poznań | woj.: wielkopolskie | NIP: 779-242-45-63 | REGON: 302832675 | nr telefonu: +48 786 270 542 | sklep.coriocs.pl | hurtowniacoriocs.pl

Oferta: Henna pudrowa - produkty

Mapa:

GPS 52.383347,16.889641

Kontakt w godzinach:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Media społecznościowe:

Wpisy podobne:

Profesjonalna pomoc psychologiczna

Psychoterapeuta Poznań

Fizjoterapeuta z wieloletnim doświadczeniem

Rehabilitacja kolana - Lux-Medica

Profesjonalne szkolenia kosmetyczne

Peelingi chemiczne - Poznań

Gabinet kosmetyczny

Kosmetyczka Mikołów