Wypożyczalnia samochodów

Firma Carfillar oferuje wynajem samochodów na lotnisko Goleniów. Z usług przedsiębiorstwa korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i osoby prowadzące własną działalność gospodarczą. Flota samochodów Carfillar uwzględnia nowoczesne auta takich marek jak Opel, Peugeot, Citroen czy Skoda. Są to pojazdy zapewniające komfortową podróż, które pomieszczą spore bagaże. Ponadto ceny świadczonych usług są niezwykle atrakcyjne. Dzięki temu wynajęcie samochodu na lotnisko Goleniów to opcja dostępna dla każdego.

Wynajem samochodów na lotnisko Goleniów

Lotnisko Goleniów każdego dnia odwiedza mnóstwo turystów oraz ludzi, pochodzących z całej Polski i okolicznych miejscowości. Z tego powodu punktualne dotarcie z centrum Szczecina na zarezerwowany lot jest bardzo utrudnione. Z pomocą przychodzi jednak przedsiębiorstwo Carfillar, którego usługi obejmują m.in. wynajem samochodów na lotnisko Goleniów. Różnorodność pojazdów sprawia, że każdy klient może wybrać auta spełniające jego wszystkie potrzeby i wymagania. Co więcej, wynajmowany samochód może zostać podstawiony w wybrane miejsce, znajdujące się na terenie Szczecina.

Firmowe dane "Carfillar":

Glewice 1A | 72-100 Goleniów | woj.: zachodniopomorskie | NIP: 851-298-73-38 | REGON: 321302238 | nr telefonu: +48 669 999 666 | carfillar.pl | biurocarfilar.pl

Oferta: Lotnisko Goleniów - wynajem samochodów

Mapa:

GPS 53.610785,14.911664

Kontakt w godzinach:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Media społecznościowe:

Wpisy podobne:

Szybki serwis samochodowy

Wynajem samochodów Cieszyn

Transfery na lotnisko

Tanie Taxi w Modlinie

Transport wielkogabarytowy

Transport nienormatywny

Transport osób w górach

Taxi Zakopane