Transfery na lotnisko

Każda osoba planująca wylot z lotniska Modlin lub przylot do niego, powinna dokładnie zaplanować sposób w jaki się na nie dostanie. Pasażerowie mają do dyspozycji pociągi oraz autobusy, aczkolwiek najbardziej sprawdzoną metodą transportu jest wynajęcie taksówki. Port lotniczy mieści się w Dworze Mazowieckim, który znajduje się około pięćdziesięciu kilometrów od Warszawy. Firmą, która od lat wykonuje przejazdy na tej trasie, jest Taxi Modlin. Organizacja jest oficjalnym partnerem lotniska, dlatego można w pełni polegać na jej profesjonalizmie.

Taxi Modlin - Punktualność i wygoda

Taxi Modlin dysponuje dużą liczbą nowoczesnych i wygodnych samochodów, które zapewniają wysoki komfort podróży. Doświadczeni kierowcy dbają o bezpieczeństwo osób znajdujących się w pojeździe oraz dobierają trasy pozwalające na wykonanie punktualnego transferu. Taksówkę można zamówić na lotnisku lub też zarezerwować ją z wyprzedzeniem, wówczas klienta obowiązuje cena ustalona podczas kontaktu z firmą. Cennik przewozów wykonywanych w granicach Warszawy znaleźć można na stronie WWW organizacji, natomiast wycena innych tras przeprowadzana jest indywidualnie.

Firmowe dane "Taxi Modlin":

Zakroczymska 30 | 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki | woj.: mazowieckie | NIP: 531-168-95-03 | REGON: 146643064 | nr telefonu: +48 600 105 105 | www.modlin-taxi.pl | biuromodlin-taxi.pl

Oferta: Tanie Taxi w Modlinie

Mapa:

GPS 52.4310789,20.7085832

Kontakt w godzinach:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Media społecznościowe:

Wpisy podobne:

Wypożyczalnia samochodów

Lotnisko Goleniów - wynajem samochodów

Szybki serwis samochodowy

Wynajem samochodów Cieszyn

Transport wielkogabarytowy

Transport nienormatywny

Transport osób w górach

Taxi Zakopane